ممنوعیت پرواز درون فرودگاه مهرآباد از ساعت ۲ تا ۵ بامداد

به گفته خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، حسن رحمانی درون جمع خبرنگاران درمورد اقدامات شهرداری این منطقه اظهار داشت: مشارکت شهروندان باید درون همه مراحل اجرایی و نظارت وجود داشته باشد و نمی‌توانیم بدون مشارکت شهروندان پروژه‌ای را پیش ببریم.

وی بیان داشت: طی یک سال جاری با همراهی شهروندان پروژه‌های مهمی درون دستور کار گرفته هست که درون هفته گذشته نیز بخشی از این پروژه‌ها افتتاح شد  و امیدواریم درون سال آینده نیز بتوانیم پروژه‌های دیگری را مورد بهره‌برداری قرار دهیم تا خدمت ها بهتری به شهروندان تهرانی به خصوص شهروندان منطقه ۲۱ ارائه دهیم.

شهردار منطقه ۲۱ به پروژه دوگاز اشاره کرد و گفت: با مشرکت شهروندان ظرف یک سال آینده این پروژه به بهره‌برداری می شود و امروز شهرداری تهران درون حوزه اقتصادی با مشکلات بسیاری مواجه هست و درصورتیکه قرار بود این پروژه‌ها با منبع ها داخلی تکمیل شود بسیار وقت می‌برد.

رحمانی درمورد مشکلات حمل‌ونقل عمومی درون منطقه ۲۱ نیز اظهار داشت: درون حال حاضر مشکل نبود حمل و نقل ریلی درون منطقه ۲۱ بسیار حائز اهمیت هست البته این موضوع درون حال تحقیق و پیگیری هست تا از حمل و نقل LRT و BRT استفاده کردن شود و مقدمات طراحی آن انجام شده هست و امیدواریم به زودی به مرحله اجرا برسد.

وی درمورد ساخت و ساز درون منطقه ۲۱ تهران اشاره کرد و گفت: همه ساخت‌وسازها براساس ضوابط و مقررات و همین‌طور طرح جامع تفصیلی انجام می شود. 

رحمانی درمورد آسیب‌های اجتماعی درون منطقه ۲۱ اشاره کرد و گفت:‌درون حوزه آسیب‌های اجتماعی تنها شهرداری تهران متولی نیست و باید دیگر قسمت‌ها نیز به کمک شهرداری تهران بیایند و درون این منطقه مددسرا و یا دیگر قسمت‌های خدمت ها‌رسان وجود دارد که به آسیب‌دیدگان خدمت ها لازم را ارائه می‌دهد.

شهردار منطقه ۲۱ درمورد مشکلات پرواز هواپیماها با توجه به نزدیک بودن این منطقه به فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: پس از برگزاری جلسات مختلف با فرمانداری و استانداری تهران و مسئولان فرودگاه مهرآباد مقرر شد از ساعت ۲ تا ۵ بامداد پرواز درون این فرودگاه انجام نشود.

رحمانی درمورد ساماندهی دستفروشان و بساط گستران درون این منطقه گفت: درون راستای ساماندهی دستفروشان درون نقاط خاص «هر روز بازار» را مسیر‌اندازی کرده‌ایم تا از بساط‌گستری درون سطح معابر و ایجاد ترافیک جلوگیری شود

وی درون جواب به سوال خبرنگار فارس مبنی بر ذخیره شبانه نخاله‌های ساختمانی و همچنین پارک خودروهای سنگین درون معابر این منطقه گفت: درون همه مناطق هرکجا زمین بایری وجود داشته باشد ازبرای آن زمین تهدیدهایی از جمله تخلیه نخاله وجود دارد.

رحمانی درمورد پارک خودروهای سنگین نیز گفت: سه قطعه زمین بزرگ مقیاس به عنوان پارکینگ ازبرای خودروهای سنگین احداث شده تا از پارک خودروهای سنگین درون معابر جلوگیری شود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *