برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب سماء تبلیغ دین بود

به گفته گروه زنان و جوانان خبرگزاری فارس، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و پوشش کشور درون بازدید از نمایشگاه مد و پوشش اسلامی ایرانی سماء گفت: برگزاری نمایشگاه مد و پوشش سماء توانست مایحتاج مورد احتیاج افراد را درون شب سال نو تامین کند که اتفاق بسیار ارزشمند و بزرگی بود که رقم خورد.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و پوشش کشور افزود: الحمدلله هم کارها بسیار مناسب بود و هم با استقبال خوبی روبرو شد.

قبادی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه ارزشمند بود گفت: اینکه گروه متدین و با حجابی تبلیغ دین خدارا با یکی از شعائر درجه یک آن به نام (حجاب و عفاف) انجام دهند واقعا ارزشمند هست. به این معنی درصورتیکه نمی‌آمدم و از این نمایشگاه دیدن نمی‌کردم به معنای واقعی غصه می خوردم.
وی ادامه داد: این برنامه آنچنان با اهمیت بود که تلویزیون و رسانه‌های داخلی و خارجی، رادیو و حتی رسانه‌های خارجی به آن پرداخت به طوری که این نمایشگاه نسبت به سایر فعالیت‌ها پوشش خبری مناسبی داشت.
قبادی با بیان اینکه این برنامه ازبرای همه تازگی داشت گفت: تنوع درون حجاب و افزایش قدرت خرید مردم از محصولات حجاب و عفاف یکی از مهمترین دستاوردهای این نوع نمایشگاه‌ها هست، به این معنی جوانان درون این نمایشگاه با محصولات تازه و زیبا و درون عین حال کاملا پوشیده مواجه می شوند و به حجاب نزدیک می‌شوند.

وی عنوان کرد: شاید بعضی از کارها میان جوانان با حجاب فاصله بیاندازد ولی این مدل نمایشگاه ها جوانان را به حجاب نزدیک می‌کند. حتی ملزومات و اقلامی که عموما درون این نمایشگاه بود رنگ و بوی ایرانی داشت و حس نوستالژیک را به افراد می‌داد.
قبادی با بیان اینکه با همه سختی ها و محدودیت ها کار مهمی انجام شد؛ ادامه داد: مطمئنم دغدغه مسئولان نمایشگاه مد و پوشش سماء فرهنگی بوده و خدا را شکر این اتفاق رقم خورد و باید تلاش کرد که درون سال این اتفاق بیشتر بیفتد.
رویداد عفاف و حجاب ایرانی اسلامی سماء که روز‌های ۱۷ تا ۲۰ اسفندماه ۹۷ درون بلوار ارتش، بلوار نیروزمینی، سالن سرو ناز برگزار شد ، با استقبال بیش از ۶ هزار نفر روبرو بود.

تولیدکنندگان صنعت پوشاک و عفاف و حجاب درون ۷۰ گروه درون این نمایشگاه محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه کردند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *