کاهش سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری

به گفته خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محسن هاشمی درون آخر صد و بیست و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار داشت:‌ جلسه امروز با گفته خزانه‌دار شورا درون خصوص حسابهای درآمد و خرج‌ای شهرداری تا آخر آذرماه شروع شده هست. 

وی ادامه داد: اساسنامه واحد همه سازمان‌های شهرداری نیز درون این جلسه مورد تحقیق قرار گرفت و به تصویب رسید. 

هاشمی افزود: درون ادامه این جلسه، طرحی درون خصوص زیست شبانه مطرح شد که با رأی اعضای شورای شهر به تصویب رسید و درون ادامه، پرونده باغات نیز تحقیق شد که ۲ ملک رأی به باغ بودن آن داده شد. 

رئیس شورای شهر تهران درون جواب به پرسشی مبنی بر اینکه آیا سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران تا ۱۰ سازمان کاهش پیدا می‌کند، گفت: درون این خصوص شوخی کردم، ۴۳ شرکت و سازمان شهرداری تحت پوشش خود دارد که این شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با هم ادغام شوند، همچنین بعضی از آنها دچار موازی‌کاری شدند که باید هر چه سریع‌تر انتخاب تکلیف شوند. 

وی ادامه داد: درون واقع جمله‌ای که امروز درون صحن علنی شورای شهر تهران  درون خصوص تعداد سازمان‌ها و کاهش آنها به ۱۰ سازمان و شرکت گفتم، شوخی با آقای رسولی بود و آن را  جدی نگیرید. 

وی درمورد جلسه دادسرای ناهید خدا کرمی و سیدمحمود میرلوحی گفت: درون این خصوص باید از خودشان سؤال کنید، درون این موارد نقاط کوری وجود دارد که باید تحقیق شود. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *