کنگره میان المللی کاسپین با تمرکز بر بیماری های قلب جنین شروع به کار کرد

به گفته خبرنگار سلامت فارس، از روز گذشته کنگره میان المللی پزشکان قلب ایران و اروپا درون مشهد شروع به کار کرده هست که از امروز قسمت دوم این کنگره با نام کاسپین ۲۰۱۸ فعالیت خود را شروع کرد.

این درون حالی هست که کاردیولوژیست کودکان، رادیولوژیست، متخصصان زنان و پرستاران گروه هدف این کنگره هستند.

براساس عنوان منبع ها و پزشکان افرادی که با مشکلات مادرزادی قلبی به دنیا می‌آیند، این مشکلات پیش از تولد و درون دوران جنینی آن‌ها قابل تشخیص و تا حدودی درمان خواهد بود.

بر همین اساس تشخیص به موقع این مشکلات کمک می‌کند تا بتوان درمان لازم انجام شود و درصورتیکه امکان درمان لازم وجود نداشته باشد می‌توان درون هنگام تولد نیز آمادگی لازم ازبرای تولد نوزاد با این مشکلات و کاهش عوارض آن‌ها را ایجاد کرد. 

درون این کارگاه دوروزه سه مدرس برجسته، پروفسور گُرلین شارلند از انگلستان، پروفسور جوانا دنگل از لهستان و دکتر ابراهیمی از آمریکا، ضمن سخنرانی، به شکل کلاس درس به تدریس مباحث بیماری‌های قلب جنین می‌پردازند.

هم‌چنین درون هر کدام از برنامه‌های مرتبط با قلب جنین، یک یا دو مادر باردار که جنین آن‌ها مبتلا به مشکلات قلبی هستند، حضور خواهند داشت و اکوی جنین آن‌ها به صورت زنده ازبرای آموزش بهتر حضار انجام می شود. تشخیص بیماری‌های قلب جنین، آخرین روش‌ها و تکنیک‌ها و درون کنار آن‌ها، درمان‌های این بیماری‌ها درون این کارگاه بیان می شود. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *